תזונה

 
Omry Peled  
 
אוקטובר 4, 2014  

בוא נפטר מכל המזונות מעוררי הדלקתיות ,"מקפיצי" רמות האינסולין,דחוסי הקלוריות אך נטולי ערך תזונתי אמיתי למשך 30 יום בלבד .
נלחץ על כפתור האתחול מחדש ונאפשר לגוף שלך להחלים, להתאושש מהשפעות המזונות שצרכת עד היום מבלי להיות מודע לסכנות שבהם.
נלמד פעם אחת ולתמיד איך בחירות המזון שלך משפיעות על חיי היומיום ועל המשך החיים שלך.
הסיבה החשובה ביותר להמשיך לקרוא.

זה ישנה את החיים שלכם

אנחנו לא יכולים לשים מספיק דגש על העובדה הפשוטה הזאת: ל- 30 הימים הבאים יש פוטנציאל לשנות לך את החיים! לשנות את הדרך שבה אתה חושב על אוכל, לשנות את טעמך, לשנות את ההרגלים שלך ואת התשוקות שלך למזונות מסוימים.

יכול בהחלט להיות שתשנה את היחס הרגשי שיש לך עם אוכל ועם הגוף שלך.
יש לתהליך הזה פוטנציאל לשנות את הדרך בה אתה מתכוון לאכול לשארית חייך.
אנחנו יודעים את זה בגלל שאנחנו ועוד אלפי אנשים עברו אותו, והוא שינה את חיינו (וגם את חייהם) לתמיד.
במהלך התוכנית תצרוך אוכל אמיתי – בשר, דגים, ביצים, המון ירקות, פירות, וכן שפע של שומנים טובים.
אכלו מזונות עם מרכיבים מעטים מאוד, כאלה שאפשר לבטא את שמם או יותר טוב, בלי רשימת מרכיבים בכלל!
הנה רשימה של מה לא לאכול במהלך תקופת תוכנית 30 הימים.

אין לצרוך תוספת סוכר מכל סוג שהוא, אמיתי או מלאכותי. לא סירופ מייפל דבש, צוף, אגבה, ספלנדה, סטיוייה וכו… קרא טוב-טוב את התוויות, כי חברות נוהגות להגניב סוכר לתוך מוצרים בכל מיני דרכים.
אין לאכול מזון מעובד. זה כולל אבקות חלבון, ארוחות ארוזות מראש, חטיפי חלבון, תחליפי חלב, וכו …
אל תשתו אלכוהול, בכל צורה שהיא.
אין לאכול דגנים. זה כולל (אך לא מוגבל): חיטה, שיפון, שעורה, דוחן, שיבולת שועל, תירס, אורז, דגנים מונבטים ללא גלוטן כמו קינואה. זה כולל גם את כל הדרכים שאנחנו מוסיפים חיטה, תירס ואורז לתוך המאכלים שלנו בצורה של סובין, נבט, עמילן וכן הלאה. שוב, לקרוא את התוויות.
אין לאכול קטניות. זה כולל שעועית (שחורה, לימה, וכו'), אפונה, עדשים, בוטנים או חמאת בוטנים. זה כולל גם את כל התצורות של סויה: רוטב סויה, מיסו, טופו, טמפה, אדממה, וכל הדרכים בהן אנו מגניבים סויה לתוך מזונות .
אין לאכול מוצרי חלב ,לא משנה מה מקורם. זה כולל חלב פרה עזים או חלב כבשים, שמנת, חמאה, גבינה, יוגורט, מי גבינה, גלידה וכו'
אין לאכול תפוחי אדמה. הם עמוסים בפחמימות ואינם מזינים.
והכי חשוב … לא לנסות לאנוס את התזונה הישנה שלך לתוך התבנית החדשה שאנחנו מציעים לך. משמעות הדבר היא ללא פנקייק פלאו,פיצה פלאו, פאדג' פלאו, או גלידת פלאו .

אל תפריע לתהליך בניסיון להיאחז בדברים מוכרים!

הכלל האחרון והסופי: אינך רשאי לעלות על המשקל במשך התוכנית אנחנו עוסקים כאן בהרבה יותר מאיבוד משקל ולהתמקד רק בשינויים בהרכב הגוף שלך אומר שתחמיץ (ולכל החיים) את היתרונות הדרמטיים ביותר שיש לתוכנית הזו יש להציע. תן לעצמך מנוחה שמגיעה לך כבר ממזמן מההתעסקות האובססיבית במספרים המופיעים על המשקל.אין להישקל או למדוד היקפים במהלך 30 הימים הקרובים.

האותיות הקטנות

כמה ויתורים, על סמך הניסיון שלנו ושל הלקוחות שלנו.

אלה מזונות פחות אופטימליים שאנחנו מאפשרים לך לכלול במהלך תוכנית 30 הימים שלך. שימוש במזונות אלו במתינות לא צריך להשפיע לרעה על התוצאות של התוכנית.

מיץ פירות בתור ממתיק. מוצרים מסוימים ישתמשו תפוזים או מיץ תפוחים בתור ממתיק. צריך למתוח את הקו איפשהו אז אנחנו בסדר עם כמות קטנה של מיץ פירות כמרכיב נוסף במהלך התוכנית … אבל זה לא אומר שכוס מיץ פירות הוא בסדר!
בשר מעובד. מידי פעם, אנחנו בסדר עם נקניקיות עוף אורגני (אלה הנקיים מחנקן,גלוטן ומוצרי חלב), ובשר מעדנייה איכותיים, דגים ארוזים (כמו טונה או סלמון מעושן) או מיובש. קרא את התוויות ביסודיות, משום שבשרים מעובדים המאושרים בתוכנית קשה למצוא.
קטניות מסוימות. אנחנו בסדר גמור עם שעועית ירוקה ואפונה .בעוד הם טכנית קטניות, הם הרבה יותר"pod" מאשר "הפול", ואנו רוצים שתאכלו ירקות ירוקים.
טובין מעובדים. אנחנו בסדר עם פחיות או צנצנות זיתים, חלב קוקוס, רטבים ותערובות תבלינים כמו רוטב עגבניות או קארי, או ירקות כמו בטטה או דלעת אבל רק אם התוויות מוכיחה שהם "נקיים".
זה לטובתך

הנה מגיעה קצת אהבה קשוחה . קטע זה מיועד לאלה מכם השוקלים ללכת על החודש הזה, אבל לא בטוחים שיצליחו לעבור אותו מבלי לרמות במשך 30 ימים מלאים. עבור אלה שניסו את התהליך לפני, אבל "החליקו" או "נפלו מן העגלה" או היו מוכרחים לאכול X בגלל סיבה Y …זה בשבילכם.

זה לא קשה. שלא תעזו לספר לנו שזה קשה. לוותר על הרואין קשה. לנצח סרטן זה קשה. שתיית קפה שחור במקום נס קפה זה.לא.קשה!

אתה לא תקבל שום פינוק, ואתה לא תקבל שום אהדה על "המאבק" שלכם. אין לכם תירוץ לא להשלים את התוכנית כפי שנכתבה .זה רק שלושים יום, וזה למען המטרה החשובה ביותר על פני כדור הארץ – הגוף הפיזי היחידי שיהיה לכם (בגלגול הזה לפחות). אין אפילו לשקול את האפשרות של "להחליק". אלא אם ממש מעדת והפנים שלך נחתו בתוך קופסה של סופגניות, אין "להחליק" אתה עושה בחירה לאכול משהו באיכות ירודה! תמיד יש לך אפשרות בחירה, אז אל תתאר את זה כאילו קרתה תאונה.

התחייב לתוכנית ב- 100%, עבור 30 ימים מלאים! אל תיתן לעצמך אפשרות לכישלון עוד לפני שאפילו התחלת.אתה לעולם, לעולם, לעולם לא צריך לאכול משהו שאתה לא רוצה לאכול. אתה ילד גדול וצריך לדעת כבר להגיד לא (או "לא תודה" )למד כדי להגן על עצמך. רק בגלל שזה יום ההולדת של אחותך, או החתונה של החבר הכי טוב שלך, או פיקניק עם החברה שלך לא אומר שאתה צריך לאכול משהו. זה תמיד בחירה, ואנחנו מקווים כי הכניעה ללחץ חברתי הפסיקה בכיתה ה'.

זה דורש מאמץ

אם אתה "חותך" החוצה דגנים, קטניות ומוצרי חלב בפעם הראשונה, אתה צריך להחליף אותן קלורית עם משהו.אתה צריך לוודא שאתה אוכל מספיק, שאתה מקבל מספיק ויטמינים וחומרים מזינים, שאתה צורך מספיק חלבון, שומן ופחמימות.תצטרך להחליט מה לאכול לארוחת צהריים, איך להזמין במסעדה וכמה פעמים תצטרך חנות מכולת.

קח אחריות על התהליך שלך! שיפור בבריאות ,כושר וההופעה לא יקרו רק בגלל שהתחלת לוותר על לחם…מה שנאמר לך מבוסס על מאות עדויות ,תוצאות אמת ולא הערכות .

תוכניות המציעות הקלות משמעותיות מובנות, פשוט לא עובדות לטווח הארוך. אתה פשוט לא לומד איך מה שאתה אוכל משפיע עליך, והם לא עושים כלום כדי לעזור לכם לשנות את ההרגלים שלך, דפוסים והתנהגויות.

בהצלחה