ערב עמוס

 
Omry Peled  
 
מרץ 8, 2015  
   

יום ראשון הוא היום העמוס ביותר  בכל מועדון כושר בארץ, כנראה משהו שקשור לרגשות אשם על רביצה ואכילה של כל מה שאתם לא מרשים לעצמכם במהלך השבוע…

אז בהתחשב בעובדה שהמועדון יהיה הערב ע-מ-ו-ס, בחרנו את הערב הזה למכירת הכרטיסים המוזלת למשחקי ה-RFA ולאימון הנשים הפתוח לכבוד יום האישה הבינלאומי.

 

משחקי ה-RFA הם אליפות ישראל בכושר גופני אותה אנחנו מארגנים זו שנה חמישית.

בכל שנה אנחנו עושים קפיצת מדרגה אדירה והפעם אנחנו הולכים הכי רחוק שהלכנו אי פעם במה שתואר ע"י מארגני ה-CrossFit Games כארוע דומה למשחקי 2010!!!

לפרטים על התחרות כנסו לאתר הרשמי:

http://rfa.co.il/

יש היום קרוב ל-400 מתאמנים במועדון ו- 25 מתחרים שצריכים אתכם שם באצטדיון, עם החברים, המשפחות והרבה הרבה רעש ועידוד :)

אנחנו דואגים שלא יהיה לכם משעמם לרגע והתפקיד שלכם הוא להצביע ברגליים, להראות שאתם תומכים בפיתוח ארועים דומים וספורט בכלל בישראל, כי אם אתם לא שם – אין ממש טעם לקיים את התחרות…

מכירת הכרטיסים תתקיים בשעות 18:00-21:30, בעלות מכירה מוקדמת של 79 ש"ח לכרטיס (מחיר מלא החל מה-21/3 =95 ש"ח).

 

בשעה 20:30 נקיים אימון פתוח לנשים בלבד לכבוד יום האישה הבינלאומי!
עשרות נשים כבר חוו סיפורי הצלחה בכל מישור אפשרי בין קירות המועדון (ובחצר, ובחוף ובפארק…), נשים אמיצות שהרימו את הכפפה והלכו נגד הזרם עם שיטת אימון שסותרת כמעט את כל מה שנמצא שם בחוץ ועם זאת כוללת אלמנטים שנמצאים איתנו מאז ומעולם.

אתן ח-י-י-ב-ו-ת לעצמכן את ההיכרות עם אימוני הקרוספיט, הם הולכים לשנות את התפיסה שלכן לגבי כושר-גופני מקצה לקצה ואנחנו נשמח להיות אלה שיחשפו אתכן לעולם הזה :)

אז…
אתן מוזמנות להגיע למועדון בשעה 20:30 (הרב קוק 101 הרצליה), להביא חברות, דודות, אמהות, שכנות…את כל מי שמתחשק לכן ולהצטרף אלינו לאימון פשוט ונגיש שיסביר לכן על מה כ-ו-ל-ם מדברים :)

WOD

"Foo"

complete as many rounds as possible in 20 minutes of:
7 chest-to-bar pull-ups
77 double-unders
170-lb. squat clean thrusters, 2 reps
28 sit-ups

Gymnastics

flexibility!!!