מערכת יום כיפור

 
Omry Peled  
 
ספטמבר 22, 2015  
   

WOD

08:30

11:00

12:00

13:00

עבודה חופשית תתאפשר בשעות 08:30-14:00

מחר – רביעי המועדון ס-ג-ו-ר!!!

 

איך להפוך לגיבור על ?

כשאתם מדמיינים גיבור על, מה התכונות שעולות לכם בראש שמאפיינות אותו בצורה הטובה ביותר?

-בטחון עצמי

-נחישות

-מרדף חסר פשרות אחרי מטרה ברורה

 

מה לגבי יכולות פיזיות?

הוא יכול לרוץ מהר, לקפוץ גבוה, להרים דברים כבדים מ-א-ו-ד, לעוף…בגדול להתמודד עם כל מה שהרשע בסיפור זורק עליו!

 

ואיך הוא נראה?

בד"כ – כמו אל יווני, עם ובלי החליפה…

 

למה אנחנו בכלל מעלים את הנושא? פשוט כי יש לנו דרך לעזור לכם להפוך לסוג של גיבורי על, אתם רק צריכים לשים את הציניות בצד ולהיות מוכנים לעבודה קשה!

ברוכים הבאים לעולם הקרוספיט-שיטת אימון שפותחה בארה"ב בסוף שנות התשעים במטרה ליצור ספורטאים שידעו להתמודד עם כל משימה פיזית.

באימוני קרוספיט תרימו משקולות, תטפסו על חבלים וקירות, תהפכו צמיגים, תגררו מזחלות, תרוצו, תזחלו, תקפצו, לבד ובקבוצות ומול מגוון אדיר של תרגילים וציוד, כאלה שאתם מכירים ואחרים שנלמד אתכם להשתמש בהם.

 

בזכות אימוני הקרוספיט תהיו חזקים, יותר, מהירים יותר, גמישים, זריזים, נחושים ועל הדרך גם תראו כמו גיבורי על. לעוף אנחנו כנראה לא נצליח ללמד אתכם… J

השאלה היחידה שצריכה לרוץ לכם בראש היא איך לא גיליתם את זה עד עכשיו!!!

 

קרוספיט-הרצליה הוא מועדון הקרוספיט הראשון, הגדול והמקצועי ביותר בישראל, אשר הוקם בשנת 2010 ומכשיר מאז מאות מתאמנים וביניהם לוחמי זירה, שוטרים, חיילים וספורטאים תחרותיים בענפים שונים וכמובן פשוט אנשים שרוצים להיות בכושר הכי טוב שאפשר – בלי פשרות.

 

השנה פתחנו את השערים גם לקבוצות ילדים ונוער בגילאים: 7-10, 11-13, 14-17 ואנחנו מזמינים אתכם לקפוץ לראות על מה מדובר ולהתחיל כבר החודש את הדרך שלכם להפוך להיות הכי טובים שאתם יכולים – אנחנו מאמינים בכם!