מי אנחנו?

 
Omry Peled  
 
אוקטובר 4, 2014  

ברוכים הבאים ל"קרוספיט-הרצליה".

שמי עומרי פלד ואני מעוניין להזמין אתכם לתת לי ולצוות שלי לעזור לכם להשיג את המטרות שלכם אחת ולתמיד!
לאמן אתכם היא העבודה העיקרית שלנו ולא משהו שאנחנו עושים בתור תחביב לשעות הפנאי וכמו כל בעל מקצוע אחר, אנחנו דואגים להישאר מעודכנים בכל חידוש והתקדמות בתחום ולעשות בהם שימוש באימונים שלנו.

אנחנו מחפשים את כל אלה שמתאמנים שנים ובקושי רואים תוצאות ,שאיבדו את המוטיבציה להתאמן כי האימונים הקיימים משעממים אותם. את כל אותם אנשים שנמאס להם מה-"בערך" ורוצים הדרכה ברמה גבוהה, תשומת-לב, עניין וגיוון. אבל יותר מהכל, אנשים שמבינים מהרגע הראשון שהם נכנסים אל המועדון, שבאימונים – כמו בחיים אין קיצורי דרך ושאת ההישגים הגדולים ביותר שלנו צריך להרוויח בעבודה קשה!

שיטת האימון היחידה בה אנו עושים שימוש במועדון היא קרוספיט (CrossFit),פשוט כי היא היחידה שהוכיחה את עצמה כיעילה ביותר להשגת מגוון המטרות אותם אתם מציבים!

"קרוספיט-הרצליה" הינו מועדון הקרוספיט הרשמי הראשון בישראל ובמזרח התיכון וחלק מקהילה עולמית המונה למעלה מ-10,000 מועדונים . קבוצה הולכת וגדלה של אנשים עם צורת חשיבה דומה ,אשר לא מוכנים להסתפק בפחות מהטוב ביותר בתחום הכושר הגופני והבריאות .
כמועדון רשמי אנו מחוייבים לעמוד בסטנדרטים מסויימים ולהקפיד לעבור השתלמויות והסמכות, כך שרמת ההדרכה ואופי המועדון לא יפלו מרמתם של מועדונים מקבילים בארה"ב, אוסטרליה, בריטניה או כל מקום אחר בעולם.

אנחנו ממוקמים בבית בזק לשעבר בהרצליה (רחוב הרב-קוק 101 ) , מתפרשים על-פני שני אולמות פתוחים בני 350מ"ר כל אחד ומאובזרים במגוון ציוד שיאפשר לכם עומק ואפשרויות למידה של שנים קדימה.

מה זה קרוספיט?

אימון פונקציונלי, מגוון ואינטנסיבי, המשלב את כל מרכיבי הכושר הגופני תוך שימוש באלמנטים וציוד מעולם הרמת המשקולות, התעמלות ואימוני אירובים.
בניגוד לנעשה במסגרות כושר קונבנציונליות, אנחנו לא עוסקים בפיתוח גוף אלא בפיתוח כושר גופני ברמה הגבוהה ביותר. את החזות החיצונית אתם מרוויחים על הדרך!

התוכנית מציעה אימון כושר-גופני, אשר בהגדרתו נועד להקנות למתאמן יכולות גופניות נרחבות ככל האפשר. ההתמחות שלנו היא בהימנעות מספציפיות. לחימה, הישרדות, ענפי ספורט רבים והחיים בכלל, מתגמלים סוג כזה של כושר ובמקרים רבים מענישים את המתמחה.

תוכנית האימון של קרוספיט מתוכננת עם אופצייה מובנית להדרגתיות ובכך מתאימה לכל אדם אשר נחוש להצליח, ללא צורך בנסיון קודם.

אנו לומדים בהדרגה להתמודד עם מגוון של משימות במקביל, מבלי להזניח את הדברים שלא נוח לנו איתם. באימונים תרימו משקולות, תזרקו כדורי כוח, תרוצו, תבצעו עליות מתח, תניפו קטלבלס, תגלגלו צמיגים, תקפצו בחבל, תבצעו עמידת ידיים …במסגרת קבוצתית תומכת ובליווי מדריך שישב לכם על הראש ויוציא ממכם את המקסימום.

אל המועדון בהרצליה מגיעים קציני צבא, משטרה ומכבי אש, לוחמי MMA, ספורטאים בענפי ספורט ספציפיים שמשתמשים באימונים שלנו כאימונים משלימים ופשוט אנשים שרוצים להראות טוב בג'ינס.
קהילת הקרוספיט בישראל בתנופה מתמדת ואנחנו מבטיחים להגיע אל כל מסגרת שמעוניינת לשמוע מה יש לנו להציע.

אנחנו נדאג לספק את התוכנית, הציוד וההדרכה, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לשמור על ראש פתוח, להתמיד ולא לפחד מעבודה קשה!

נתראה באימונים
עומרי