אימון אישי

 
Omry Peled  
 
ספטמבר 9, 2014  
   קרוספיט היא שיטת אימון לפיתוח כושר גופני נרחב (general physical preparedness) וככזו, מגוון הדרישות הגופניות רחב מאוד, הרבה יותר מכל תחום אחר של פעילות גופנית שעסקתם בו עד היום – לא משנה מאיזה תחום הגעתם…

תוסיפו לזה את העובדה שלצערנו הרב, בישראל עד היום לא ניתן מענה אמיתי לקהל הרחב הלא מקצועי בתחומים כגון הרמת משקולות והתעמלות ופשוט חסר לכם נסיון… מועדוני הקרוספיט וחלק לא מבוטל ממאמני הקרוספיט בארץ, צברו עם השנים מספיק נסיון והם בעצם המקום הכמעט יחיד בו אתם יכולים לקבל מענה לצרכים ולרצון שלכם ללמוד תרגילים מתחומים אלה ועוד, ללא צורך להשתייך לעמותה, אגודה או קבוצה מקצועית כלשהי…

אחרי זמן קצר במועדון, קל לנו מאוד לזהות את נקודות התורפה שלכם:
אם זו גמישות/חוסר בטווחי תנועה שמעכבים אתכם מלהכנס לפוזיציה בצורה בטיחותית ויעילה,חוסר יכולת לבצע תרגילים מסויימים כגון מתח או פשיטות מרפקים בשל חולשה בפלג גוף עליון, חוסר הבנה של רצף התנועות המרכיב את ההרמות האולימפיות או צורך בתוכנית כוח ומעקב.
כל אחד מהחוסרים הללו מקבל מענה במסגרת הקבוצתית וזה רק עניין של זמן ונכונות שלכם לבצע את שעורי הבית שאתם מקבלים עד שתתגברו על המכשול אך יש דרך מהירה יותר להתקדם וכאן נכנס האימון האישי.

בניית תוכנית אימון אישית לתקופה קצובה, הצמדות לאחד המאמנים במועדון לירידה לפרטים והתגברות על המכשולים האישיים שלכם תקצר את זמן ההסתגלות בצורה משמעותית ותאפשר לכם לבצע יותר ויותר משימות באימונים הקבוצתיים, ללא צורך בשינויים והקלות.

אם לסכם את הרעיון – אימונים אישיים יאפשרו לכם להשיג את המטרות שלכם מהר יותר ולהשתלט על עולם התנועות האדיר הזה שנכנסתם אליו!

כל הנאמר כאן רלוונטי כמובן גם לנושא התזונה, לירידה הדרגתית ויעילה במשקל ללא פגיעה ביכולת באימונים ובתפקוד הכללי או לעלייה במסת שריר בצורה פרופורציונלית ששוב – תתמוך בצרכים שלכם באימונים.

נכון, הסיפור הזה לא זול, אבל צוות המאמנים במועדון לוקח את עצמו מ-א-ו-ד ברצינות, לומד ומתפתח, רוכש ידע ומשתתף בהשתלמויות וקורסים וכמו בהתנהלות מול כל בעל מקצוע אחר, גם במקרה הזה אתם צריכים לדעת לשלם את המחיר אם אתם מעוניינים בתוצאות.

דברו איתנו כדי לבחון מה וכמה אתם צריכים ותנו לנו לעזור לכם להשיג את מה שהגעתם אלינו בשבילו.

WOD


SKILL

T&G power snatch

LIFT

10min EMOM 3 T&G power snatch (DO NOT DROP THE BAR)

METCON

21-15-9
Russian KTB swings 32/24
burpees